GovBD.Net

Noizy ft. Darla - Nuk te perzura (Official Video HD)
Description: Instagram: https://www.instagram.com/noizy/

Thjesht e mbylla deren kur ti vendose t`largohesh prej meje - prej meje

Ref:x2
NO, nuk te perzura,
thjesht e mbylla deren kur ti vendose t`largohesh prej meje
nuk te perzura,
thjesht e mbylla deren kur ti vendose t`largohesh prej meje,
prej meje, prej meje, prej meje, prej meje


DARLA VERSE:
Ne dritare shkruaj heshtur dhe disi po m'vjen per t'qeshur,
Kur kujtoj per kohen qe lam pas,
"ku ke mbetur ti"
tani e din se cfar ke humbur dhe pse duket e pa mundur,
Ku Jan fjalet shpresat qe mi dhe,
"Ku ke mbetur ti"
Dhe pse zgjodhe Rrugen tende dhe pse mendove smund t'ja Dali
Jam shum me Mir se ti cmendon
"ku ke mbetur ti"
Dhe nese Ty te duken lorja dhe po mendon se Kush ka humbur,
Besom qe ndjehem me Mir se Kurr,

Ref:x2
NO, nuk te perzura,
thjesht e mbylla deren kur ti vendose t`largohesh prej meje
nuk te perzura,
thjesht e mbylla deren kur ti vendose t`largohesh prej meje,
prej meje, prej meje, prej meje, prej meje

No1zY Verse:
Ye - Tani gjithcka 1 kuptim,
un vazhdoj me boten time ti vazhdon 1 rrug pa kthim,
Dhe nese ndihesh vetem sje me kan tjeter,
bota te sillet t'mungon koha vjeter
,
Besom qe I di shum Mir ato ndjenja,
kur ti mi dhurove qe m'ike nga jeta,
Jo ste perzura as nuk te shtyva,
vet me kerkove qe tjepja hapsira,

Lojra nuk bona besnik qendrova,
te gjith vemendjen veç ty ta dhurova,
Ktu esht problemi Ty te vrau e mira,
gjithcka ca bona ta dhash nga dashnia,
Ti kurr se kuptove gjithcka mohove,
tash pa Ty ka mbetur mbretria,

Ref:x2
NO, nuk te perzura,
thjesht e mbylla deren kur ti vendose t`largohesh prej meje
nuk te perzura,
thjesht e mbylla deren kur ti vendose t`largohesh prej meje,
prej meje, prej meje, prej meje, prej meje

Darla:
ti vazhdo me boten tende dhe ndoshta je shum I lumtur,
Si nje mbret I vetem ne nje keshtjell

Noizy:
Thjesht e mbylla deren kur ti vendose t`largohesh prej meje - prej meje,

Darla:x2
vet ke then qe gjith mbretria ska kuptim pa nje mbretreshë,
Keshtjella jote ndodhet esht bosh,

Noizy:
Thjesht e mbylla deren kur ti vendose t`largohesh prej meje - prej meje,
Tags arkivashqip, noizy darla, darla, noizy, nuk te perzura, noizy darla nuk te perzura, darla nuk te perzura, noizy nuk te perzura, te perzura, nuk perzura, nuk te, Download Free Noizy ft. Darla - Nuk te perzura (Official Video HD) 3gp, MP4, HD MP4, Full HD Video, Download Noizy ft. Darla - Nuk te perzura (Official Video HD) Video