GovBD.Net

Noizy ft Eni Koci - So Hot ( OFFICIAL VIDEO ) HD
Description: NEW VIDEO 2011 TEKSTI
am e vetmja sa e sheh ti e don (noizy) talk to me baby girl
Jam e vetmja zemren tende pushton (noizy) the one and only in my life Une e di se nje shikim na bashkon (noizy) you look so nice
Jam e vetmja qe kerkon

Strf:Eshte thjesht nje shikim qe te verbon (noizy) gat you thinking of me Stili qe kam te ben te mendosh (noizy) sa shum shkojm ne te dy
Filloi dhe mbaroi nje iluzion (noizy) filloj edhe mbaroi
Kjo qe une jam ty te mundon

Gjeje cfare duhet
Gjeje cfare thuhet
Veshtire qe te luhet (right)
Biti po luhet
Nata nuk shuhet (right)
Akoma te duhet (noizy) thats right

NOIZY
wine for me lady wine for me baby
the way your moving? your so hot
wine for me lady wine for me baby
is the way you do it? so hot

god damn it zemer here we go again,
1 ne 1 milion dhe per mu shum ti vlen,
ma e mira nder tanve ma s'shumti shkelqen,
dhe n'raste njoni ka dicka per me thon? do ket problem

like winne for me baby winne for me lady,
ske krahasim kur je afer meje,
talk to me darling tjeret le t'plasin,
krejt m'kan inat se kerkujna sja rrasi,

lord haleluja qysh na shkoj puna,
dikur s'mkan dasht tash dhe venin jua zuna,
me t'miret perkrahi eyes on the shorty,
duket shum fly on top of a massaratte,

thirrum buggati kush s'mun em kapi,
targat jua lo smun na zen paparaci,
kush o gati flo so ANTI,
prej krejt estrades une jom ma i vecanti,

SO HOT SO HOT? - YOU? NOT YOU NOT
I GAT I GAT TO ROCK THE CLUB
Tags noizy, eni koci, noizy so hot, eni koci so hot, noizy 2011, eni koci 2011, Download Free Noizy ft Eni Koci - So Hot ( OFFICIAL VIDEO ) HD 3gp, MP4, HD MP4, Full HD Video, Download Noizy ft Eni Koci - So Hot ( OFFICIAL VIDEO ) HD Video